Jesteśmy zainteresowani współpracą

Oczekujemy na oferty dotyczące wykonawstwa w zakresie naszych usług i prac.
Poszukujemy atrakcyjnych propozycji zakupu materiałów i surowców.
Interesują nas nowe rozwiązania i technologie , które umożliwią realizację naszych usług a także usprawnią rozwiązania logistyczne i pozwolą na oszczędności.
wynajem koparki Marki

Wynajem koparki

Koparka to maszyna przeznaczona do wykonywania prac ziemnych, której zadaniem jest oddzielanie urobku od gruntu i przenoszenie go na środki transportu lub składowisko. W zależności od specyfiki realizowanego przedsięwzięcia koparka obrotowa może również pełnić rolę urządzenia przeładunkowego, podczas gdy mini koparka doskonale sprawdza się jako niskobudżetowe rozwiązanie do wykopu fundamentów pod obiekty wznoszone w zabudowie jednorodzinnej.

Zlecając prace ziemne lub rozbiórki i wyburzenia wyspecjalizowanej firmie mamy prawo przypuszczać, iż firma ta będzie dysponowała odpowiednim sprzętem. Może się jednak okazać, że zakres prac lub ich specyfika przerośnie możliwości parku maszynowego wykonawcy, wówczas możemy skorzystać z usług takich jak wynajem koparki z operatorem.

Wynajem koparki Marki

Naszym Klientom oferujemy wynajem dowolnej koparki z operatorem. Nasz park maszynowy obejmuje szereg specjalistycznych urządzeń do realizacji robót ziemnych, wykopu fundamentów oraz realizacji prac rozbiórkowych i wyburzeniowych. Posiadamy koparki obrotowe, mini koparki oraz szereg innych maszyn i urządzeń.

Naszą siedzibą są Marki pod Warszawą. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego zapewniając transport i odbiór koparki z placu budowy. Obok usług związanych z wynajmem maszyn i urządzeń oferujemy również profesjonalne usługi wykonawcze. Na potrzeby Naszych Klientów wykonujemy roboty ziemne, wykopy fundamentów, prace rozbiórkowe. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami i instytucjami. Podejmujemy się realizacji przedsięwzięć na każdą skalę.
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK