Jesteśmy zainteresowani współpracą

Oczekujemy na oferty dotyczące wykonawstwa w zakresie naszych usług i prac.
Poszukujemy atrakcyjnych propozycji zakupu materiałów i surowców.
Interesują nas nowe rozwiązania i technologie , które umożliwią realizację naszych usług a także usprawnią rozwiązania logistyczne i pozwolą na oszczędności.
wykop fundamentów Marki

Wykop fundamentów

Wykop fundamentów warto zaplanować na okres między początkiem kwietnia a końcem października. Prace ziemne można wykonać samodzielnie lub przy pomocy wynajętej koparki z operatorem. Do wykonania wykopu możemy skorzystać z minikoparki lub zwykłej koparki traktorowej. Wynajem koparki mini jest na ogół tańszy, ale to koparka traktorowa pozwala na szybsze wykonanie głębokiego wykopu. Dlatego rodzaj wynajmowanego sprzętu powinniśmy uzależnić od zaplanowanych robót ziemnych. Może się bowiem okazać, że rozwiązanie, którego nie braliśmy pod uwagę będzie tym najoptymalniejszym.

Wykop fundamentów najczęściej wykonuje ta sama ekipa, która później zalewa fundamenty i zajmuje się wzniesieniem budynku. Nie jest to jednak reguła, a wynajmując ekipę budowlaną inwestor może zastrzec sobie, że wykop fundamentów wykona inna ekipa lub on sam.

Wykop fundamentów Marki

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie wykonywania wykopów fundamentowych. W zależności od wznoszonego budynku i związanego z tym zakresu robót ziemnych prace wykonujemy przy użyciu mini koparki lub standardowej koparki traktorowej. Koparki wynajmujemy wraz z doświadczonym operatorem, dzięki czemu prace na placu przyszłej budowy przebiegają szybko i sprawnie.

Nasza oferta obejmuje:

  • wybór najoptymalniejszego urządzenia,
  • dowóz urządzenia na miejsce robót,
  • obsługę doświadczonego i wykwalifikowanego operatora,
  • wykonanie zleconych robót ziemnych,
  • odbiór urządzenia.

Naszą siedzibą są Marki. Zlecenia realizujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Wykonujemy prace na potrzeby klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Klientów zainteresowanych wykonaniem wykopu pod fundament zachęcamy do kontaktu.
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK