Jesteśmy zainteresowani współpracą

Oczekujemy na oferty dotyczące wykonawstwa w zakresie naszych usług i prac.
Poszukujemy atrakcyjnych propozycji zakupu materiałów i surowców.
Interesują nas nowe rozwiązania i technologie , które umożliwią realizację naszych usług a także usprawnią rozwiązania logistyczne i pozwolą na oszczędności.
wyburzenia Marki

Rozbiórki i wyburzenia

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe polegają na demontażu oraz usunięciu danego obiektu budowlanego z miejsca, w którym był on uprzednio wzniesiony. Tym samym rozbiórki i wyburzenia należą do grupy specyficznych robót budowalnych, których przebieg regulują przepisy określone w ustawie Prawo Budowlane z roku 1997. Oznacza to, że ich przeprowadzenie wymaga zaangażowania odpowiedniego sprzętu oraz prawidłowego zabezpieczenia demontowanego obiektu i jego najbliższej okolicy.

Rozbiórki Marki i okolica

Jesteśmy przedsiębiorstwem wykonującym prace rozbiórkowe i wyburzeniowe na terenie całego województwa mazowieckiego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz kompleksowe wykonawstwo prac rozbiórkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nasza oferta obejmuje:

  • określenie skali zleconych prac,
  • wynajem koparki oraz innych niezbędnych maszyn i urządzeń,
  • dostarczenie maszyn i urządzeń na miejsce rozbiórki,
  • obsługę wykwalifikowanego operatora, zapewniającą szybki i sprawny przebieg robót,
  • zabezpieczenie demontowanego obiektu i jego okolicy.

Wykonujemy prace na zlecenie klientów indywidualnych (rozbiórki domów oraz obiektów gospodarczych), przedsiębiorców (demontaż hal produkcyjnych i magazynowych) oraz klientów instytucjonalnych (rozbiórki obiektów wielkopowierzchniowych oraz obiektów mieszkalnych). Obok prac wyburzeniowych wykonujemy prace ziemne oraz wykop fundamentów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK