Jesteśmy zainteresowani współpracą

Oczekujemy na oferty dotyczące wykonawstwa w zakresie naszych usług i prac.
Poszukujemy atrakcyjnych propozycji zakupu materiałów i surowców.
Interesują nas nowe rozwiązania i technologie , które umożliwią realizację naszych usług a także usprawnią rozwiązania logistyczne i pozwolą na oszczędności.
roboty ziemne Marki

Prace ziemne

Prace ziemne to szeroki zakres prac, których podstawowym zadaniem jest wydobywanie ziemi (gruntu naturalnego) i jego usuwanie lub przemieszczanie w obrębie placu budowy. Roboty ziemne są prowadzone w przypadku wznoszenia obiektów podziemnych oraz wykonywania wykopów fundamentów budowli nadziemnych. Z pracami ziemnymi mamy również styczność w sytuacjach, kiedy zmianie podlega ukształtowanie terenu lub niezbędne jest kształtowanie podłoża pod różne nawierzchnie. Specyficznym rodzajem prac ziemnych są prace wykonywane na potrzeby budowy różnorodnych instalacji podziemnych. Wykonanie robót ziemnych możemy zlecić wykwalifikowanej ekipie lub samodzielnie. Do samodzielnego wykonania prac ziemnych niezbędny jest wynajem koparki.

Roboty ziemne Marki

Nasza firma wykonuje roboty ziemne na potrzeby klientów prywatnych, przedsiębiorców i instytucji. Prace zlecone wykonujemy na terenie miasta Marki oraz całego województwa mazowieckiego. W ramach realizowanych usług zapewniamy niezbędny sprzęt wraz z obsługą operatora.

Dlaczego MY?

Dysponujemy w pełni wyposażonym nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, dzięki czemu możemy zrealizować praktycznie każde zlecenie, również prace w trudnych warunkach na działkach o ograniczonej przestrzeni roboczej. Naszym atutem jest korzystanie z zalet mini koparek, które doskonale sprawdzają się w niewielkich przestrzeniach oraz jako narzędzia do wykopu fundamentów pod obiekty mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej.
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK